Вгору
  • Вітаємо студента ЄУ Володимира Костківа зі здобуттям звання Майстер спорту з армрестлінгу!
  •

Напередодні Нового року найкращі привітання від наших студентів - це їхні перемоги!

Вітаємо студента 1 курсу 212/1 групи факультету інформаційних систем та технологій Володимира Костківа, який посів 1 місце у Кубку України з армрестлінгу, виконавши норматив майстра спорту.

Кубок України з армрестлінгу (боротьби на руках), турнір 3-го рангу пройшов 14-18 грудня у м.Воловець на Закарпатті. Студент Європейського університету Володимир Костків виступав у ваговій категорії 65кг серед чоловіків (відкрита вікова). Спортсмен переміг на обидві руки, виконавши норматив майстра спорту.

Умова виконання майстра спорту на кубку України – це перше місце та участь представників 10 областей в рамках категорії. Володимир Костків переміг серед 15 учасників з 10 областей.