Вгору
  • Європейський університет разом з Unicheck перевірятиме наукові роботи на ознаки плагіату
  •  

Відтепер Європейський університет разом з Unicheck перевірятиме наукові роботи на ознаки плагіату, тим самим долучившись до найкращих ВНЗ, що сповідують дотримання принципів академічної доброчесності.

Відповідний договір, що надає можливість доступу до сервісу Unicheck (https://unicheck.com/), 4 червня 2019 року підписали перший проректор Європейського університету Тимошенко Зоя Іванівна та директор компанії ТОВ «Антиплагіат» (Unicheck Україна) Андрій Сідляренко “Плагіат стосується не лише науки, але й всіх видів діяльності людини. Для того, щоб наука була якісною чесною та ефективною необхідно боротися з таким явищем як плагіат. Сьогодні в Дні Європи та, коли у нас відбуваються «XIX студентські Європейські читання» ми, Європейський університет, приєднуємось до такого руху за академічну доброчесність”, підкреслила перший проректор Європейського університету Тимошенко Зоя Іванівна.

Голова Unicheck Україна Андрій Сідляренко, у свою чергу, закликав студентів не боятися втілювати у життя навіть найсміливіші ідеї, «адже саме так народжується стартап-компанії, які згодом стають відомими на весь світ».

«Боротьба із плагіатом – це культура запровадження принципів академічної доброчесності. Ми повинні правильно оформлювати свої матеріали, робити певні структуровані висновки і звісно ж не плагіатити. Впровадження академічної доброчесності – це ще один вагомий крок до підвищення якості освіти в Україні», - додав Андрій Сідляренко.

Сервіс Unicheck може працювати з текстами на 22 мовах у різних форматах, а для перевірки однієї сторінки тексту необхідно до 20 секунд. Детально були розглянуті базові можливості користувача системи, засоби адміністрування, інструментарій перевірки та збереження звітів. Сервіс Unicheck працює як у мережі Інтернет, так і в інтеграції з навчальними системами (Moodle, Canvas, Blackboard, Schoology, Google Classroom та ін.). Завдяки зручному функціоналу сервіс дозволяє порівнювати наукові роботи не тільки з інтернет-джерелами, а й академічною базою закладу освіти, а також з усіма документами в певному обліковому записі. Окрім того, він не потребує надскладної технічної підтримки або ж новітнього обладнання. Для перевірки тексту на плагіат завдяки Unicheck необхідно: найпростіший комп’ютер, браузер і доступ до мережі Інтернет.

Місія Unicheck — підвищити якість освіти в Україні за рахунок впровадження принципів академічної доброчесності в університетську культуру та покращення академічної мотивації студентів та викладачів. Задля її реалізації проводяться конкурси з академічної доброчесності, готуються методичні посібники з академічної доброчесності, та проводяться для ЗВО України заходи щодо покращення якості написання академічних та наукових робіт. А на початку квітня 2018 року ТОВ «Антиплагіат» (Unicheck Україна) та Міністерство освіти і науки України уклали Меморандум, згідно до якого українські виші отримали можливість найближчі 7 років безкоштовно використовувати надсучасний сервіс перевірки наукових робіт на плагіат.

Сервіс пошуку плагіату Unicheck вже успішно використовують понад 130 українських та 500 іноземних навчальних закладів, зокрема в США, Іспанії, Бельгії, Нідерландах, Індії, Латинська Америка, Австралія та інші. Серед них: University of  Tennessee (США), Universidad Rey Juan Carlos (Іспанія), Connections Education®Pearson (США), Universidad Complutense de Madrid (Іспанія), Western Governors University (США) та інші. Восени 2018 року Unicheck було обрано в якості основного програмного забезпечення для визначення унікальності студентських робіт від Освітньої мережі штату Юта (UEN, США) на наступні 5 років. UEN об’єднує понад 20 тис. студентів у 8 вищих закладах освіти,  8 технічних коледжах та понад 640 тис. учнів у 1098 школах.

Unicheck пильно стежить за мейнстрімом у ІТ технологіях у галузі освіти та задає тренд для інших. Так, сервіс Unicheck було обрано до числа фіналістів престижної нагороди серед освітніх технологій, які вдосконалюють викладання та навчання для студентів «2018 Tech&Learning Awards of Excellence».

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard