Вгору
  • Європейський університет серед фіналістів Національного конкурсу стартап проектів за програмою Creative Spark
  •  

30 травня 2019 року у Львові у рамках програми Creative Spark (Креативна індустрія) відбувся Національний конкурс стартап проектів Enterprise Pitch Competition.

35 команд із різних міст України - Львова, Києва, Луцька, Одеси, Миколаєва, Ізмаїла, Шостки представили свої інноваційні та креативні ідеї на цьому конкурсі. Під час пітчингу учасники чітко окреслили проблеми, запропонували рішення та розповіли про бізнес-моделі, які вважають найбільш доцільними для своїх проектів.  Проекти оцінювали фахівці з Tech StartUp School  (Національний університет «Львівська політехніка») та Kingston University (Лондон).

Три команди Європейського університету  «Trade-in HUB» (Христина Гараган, Олег Курій),  «StyleON» (Янина Колодинська, Гусейн Гіясов, Альона Льон), «Cyber technology» (Ярослав Кисляк) успішно представили свої стартапи на Enterprise Pitch Competition і отримали сертифікати учасників від Tech StartUp School, British Council, Національного університету «Львівська політехніка» та Kingston University (Лондон).

А команда «StyleON» вийшла у фінал конкурсу стартап проектів і візьме участь у наступному міжнародному етапі - відборі на конкурс відео пітчів Big Idea Challenge у Лондоні!

Ректорат університету щиро вітає  наших переможців з виходом у фінал Національного конкурсу Creative Spark!

Бажаємо всім нашим командам успіхів у подальшій реалізації проектів та досягненні визначених цілей!

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard