Вгору
  • Європейський університет відзначили сертифікатами за активну участь у міжнародній програмі з креативності «Creative Spark»
  •  

Однією із п’яти ключових компетентностей  людини  у 21 столітті  визнано креативність. Креативність – це здатність створювати і знаходити нові оригінальні ідеї, що відхиляються від прийнятих схем мислення, успішно вирішувати поставлені завдання нестандартним чином. Креативне мислення має цінність в бізнесі, науці, культурі, мистецтві, політиці, у всіх динамічних життєвих областях, де розвинена конкуренція.

Усвідомлюючи цінність креативності для суспільства, в Європейському університеті приділяють багато часу та уваги її розвитку у студентів і викладачів. Так, протягом 2018-2019 навчального року викладачі та студенти нашого університету активно долучилися до Міжнародного освітнього проекту з креативності «Creative Spark» (Креативна індустрія)  від  Британської ради, Кінгстонського університету (Лондон) та Tech Startup School Національного університету «Львівська Політехніка. Метою цього проекту є активізація підприємницького мислення та інноваційної діяльності студентської молоді. За активну участь викладачів та студентів Європейський університет було відзначено сертифікатами.

З  вересня 2019 року студенти Європейського університету розпочали вивчення нового розробленого  курсу «Креативна індустрія»,  де їх навчатимуть баченню проблем під іншим кутом і їх вирішенню унікальним способом. Отже, креативному суспільству – бути!

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard