Вгору
  • Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліо-інформаційної ноосфери»
  •  

Працівники Бібліотеки Європейського університету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова еволюція досліджень бібліо-інформаційної ноосфери», яка відбулася 19 - 21 червня 2019 р. на базі Наукової бібліотеки Одеської Національного Університету імені І.І. Мечникова.

Під час роботи конференції висвітлювалися питання комунікативних наукових процесів: досвід міжнародного співробітництва бібліотек; наукометричних та бібліометричних інструментів оцінки наукових досліджень; ініціатив відкритого доступу у бібліотечному середовищі; питання інтелектуальної власності в цифрову епоху; упровадження сучасних програмних рішень для забезпечення якості освіти; бібліотек як центрів збереження інформаційних ресурсів.

 

Під час роботи конференції Комерційні директори компаній «ІГУАНА» та «НАДО ЛТД» Домінік Матон і Павленко Сергій продемонстрували технічні новинки на ринку створення електронного архіву. Джангулова Толкин, керівник Служби оцифрування бібліотеки Назарбаєв Університету окреслила основні проблеми функціонування Інституційних депозитаріїв та наголосила на важливості проведення для користувачів інформації Тижня відкритого доступу.

Директор бібліотеки Європейського університету Іванова І. О. домовилася про співпрацю з відділом комплектування Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова в галузі книгообміну. На конференції відбулася передача дарунків-праць викладачів Європейського університету до фондів бібліотеки ОНУ імені І. І. Мечникова.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard