Вгору
  • Назва Всеукраїнський диктант
  •  

Традиційно у Європейському університеті в День української писемності та мови відбулося написання Всеукраїнського диктанту національного єдності. У цей день всі студенти вишу взяли участь в акції, яка вкотре засвідчила єдність українського народу, його національну стійкість.

До проведення Всеукраїнського диктанту національної єдності була проведена організаційна та виховна робота зі студентами викладачами кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності факультету інформаційних систем і технологій, а саме: проведені бесіди на теми «Українська мова як атрибут державності», «Історія української мови як державної» (проф. Палеха Ю.І., Московченко Н.П., та ст. викл. Даценко Я.В.).

У заході взяли участь студенти 1-4 курсів Бізнес-коледжу та студенти 1-5 курсів всіх факультетів Європейського університету, викладачі кафедр, декани, дирекція Бізнес-коледжу. Всього 190 осіб писали диктант: 180 студентів та 10 викладачів. Диктант проходив в урочистій атмосфері. Захід доповнили декламації поезій Т.Г.Шевченка.

 

 

Всеукраїнський диктант національного єдності
в Європейському університеті

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard