Вгору
  • Новий осінній сезон у стартап-клубі Європейського університету
  •  

18 жовтня 2019 року у стартап-клубі Європейського університету відбувся Open Day осіннього сезону. Івент видався дуже насичений.

З цікавою мотиваційною лекцією про сутність,  можливості і перспективи розвитку стартапів, місію та програму Мережі академічних бізнес-інкубаторів виступив директор УЕР Андрій Заікін.

Стартапер Олександр Ніколаєвський поділився власними секретами розвитку та успіху інноваційних бізнес-ідей.

Проректор з міжнародної роботи Європейського університету Максим Олександрович Тимошенко зазначив, що керівництво Європейського університету із дня його заснування сприяє розвитку академічного та практичного підприємництва серед молоді, недарма девізом нашого університету є «Вчись працюючи!».

Координатор стартап-програми Скляренко Олена Вікторівна відзначила, що минулий сезон Startup Club EU був надзвичайно насиченим і успішним.  І, як результат згуртованої, творчої, активної роботи колективу студентів і викладачів,  МОН України визнало стартап-клуб Європейського університету найкращім серед українських вишів!

Операційна команда клубу СОТ”и минулого сезону, а саме Гусейн Гіясов та Яніна Колодінська розповіли про свій досвід управління клубом, створення проектів та участі у різноманітних міжнародних стартап-програмах.

Нова операційна команда клубу Олександр Кириця, Владислав Порохницький, Анастасія Клименко презентували себе та програму івентіві тренінгів осіннього сезону стартап-клубу Європейського університету.

Сподіваємося, що відкриття сезону надихнуло всіх на саморозвиток та створення власних проектів!

Запрошуємо всіх креативних, ініціативних, активних, готових створювати свої стартапи до Startupclub EU.

Детальніше про події клубу на сторінках у Фейсбуці:
https://www.facebook.com/startupclubeu

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard