Вгору
  • Участь Європейського університету в «Practical Cyber Security Days – 2018»
  •  

20 та 21 квітня 2018 року студенти факультету безпеки підприємств разом зі своїм деканом Інною Іванівною Нагорною, деканом юридичного факультету Дарією Петрівною Гуріною  та викладачами Європейського університету взяли участь у форумі «Practical Cyber Security Days – 2018», що проходив у Національному авіаційному університеті.

В перший день експерти провідних українських компаній розглядали питання персональної кібербезпеки. Форум розпочався з панельної дискусії про найпоширеніші кейси взлому персональних даних. Другий день, присвячений безпеці в компаніях, охоплював теми трендів корпоративної безпеки, технічний захист інформації.

Під час конференції студенти ознайомились з блокчейн-технологіями та апаратними токенами для персональної ідентифікації, технічним захистом інформації, безпекою в платіжних системах і банках. Спікерами були представники стартапів і великих компаній - HIDEEZ GROUP INC., LUXOFT, CIPHER LTD, білі хакери DCUA, KIEVINFOSECURITY LLC, система платежів EASYPAY UA, SHALB.COM, VIRGIL SECURITY, ПриватБанк, CISCO та інші.

Працювала також демозона для хардверних проектів, де студенти факультету безпеки підприємств Європейського університету могли побачити, як працюють різні засоби та системи захисту інформації. 

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard