Вгору
  • В Європейському університеті відбулась XII Всеукраїнська правнича школа з судочинства!
  •  

25-26 листопада 2016 р. в Європейському  університеті відбулася XII Всеукраїнська правнича школа з судочинства: "Реалізації та перспектива судової реформи". Організаторами традиційно виступили Координаційна рада молодих юристів України при міністерстві юстиції України та Європейський університет.

В проекті взяли участь студенти та практикуючі юристи з різних куточків країни. Протягом двох днів учасники мали можливість спілкуватися з експертами про можливості, перспективи та недоліки судової реформи. Спікери були надзвичайно різні й цікаві.

Відкривати школу випала нагода судді Вищого спеціалізованого суду України Наталії Марчук, яка за роки реалізації проекту стала його постійним експертом.

Поспілкуватися з учасниками й обговорити нагальні проблеми судочинства зміг і суддя Вищого адміністративного суду України Василь Юрченко. Пан Василь поділився своїми думками про важливі, на  його думку, напрямки подальшого реформування системи правосуддя в Україні.

До поважних лекторів вперше долучився Богдан Кушнір - директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Він поділився певними особливостями роботи в секторі безоплатної правової допомоги та «секретами» зі своєї практики.

Про історію судових реформ за період незалежності, їх успіхи та провали розповіла учасникам Ольга Додух - старший юрист практики судових спорів та медитації АО «Юскутум». Віталій Оджиковський - старший радник «КМ Партнери» запропонував учасникам розібратися з проблемою впливів реформи правосуддя на податкові питання.

На другий день проекту перед учасниками виступали не менш відомі та цікаві спікери Станіслав Батрин - керівник проекту «Відкритий суд»; адвокат Дмитро Федоренко. Старші колеги поділилися своїм досвідом, закликавши спільно розвивати професію, піднімати якість роботи адвокатури та соціальну відповідальність правників.

На завершення, Ігор Колесников - Голова адвокатського об'єднання "Екстра ЮС" провів для  учасників школи теоретично-практичне заняття (моделювання судового засідання).

Впевнені, що завдяки Всеукраїнській правничій школі з судочинства її учасники збагатилися новими знаннями, знайомствами, зміцнили свою мотивацію розвиватися й рухатися вперед.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard