Вгору
  • Відкрита лекція доктора Ешлі Дінса
  •  

В рамках постійнодіючих програм співпраці Європейського університету із провідними університетах світу відбулась відкрита лекція Доктора Ешлі Дінса. Доктор Ешлі Дінс астрофізик (Канада) є Виконавчим Віце-президентом Всесвітнього союзу вчених за мир (США, штат Айова), Директором міжнародних програм Фонду Девіда Лінча, а також  професором педагогіки та фізики в Університеті менеджменту Махараджі.

 Д-р Дінс провів тисячі презентацій те лекцій у 70 країнах світу. Головною темою його лекцій є поширення інформації про ефективність науки, розвиток свідомості, питання розкриття людського потенціалу.  

Складні питання світосприйняття та саморозвитку обговорив доктор Дінс зі професорсько-викладацьким складом та студентами Європейського університету. 

До лекції долучився й професор Крутов Василь Васильович, що також є Віце – президентом Всесвітнього союзу вчених за мир. Василь Васильович акцентував увагу на особливості реалізації проектів Всесвітнього союзу вчених за мир в Україні та окреслив перспективи, що відкриваються перед нашою країною в рамках згаданих світових проектів.

Наприкінці лекції та після насиченого блоку «питання-відповідь» ректор Європейського університету , голова Асоціації  начальних закладів України приватної форми власності Іван Іванович Тимошенко вручив від імені Асоціації   доктору Ешлі Дінсу почесний знак у вигляді ордену «За розбудову освіти».

 

В наслідок досягнутих домовленостей між доктором Дінсом та Іваном Івановичем Тимошенком в Європейському університеті буде продовжено цикл лекцій для подальшого розкриття даної тематики.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard