Вгору
  • Запрошуємо студентів на XV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»
  •  

Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності, Європейський  університет організовують для голів студентського самоврядування, студентів та активної молоді  XV Всеукраїнський теоретико-практичний семінар «Можливості і проблеми розвитку інновацій студентського самоврядування»,  який буде проводитися  31 січня – 5 лютого 2017 р. на високогірній туристичній базі "Едельвейс" Європейського університету  на горі Бескид (Міжгірський район,  Закарпатська  обл.).

Окрім обговорення проблем та інновацій в галузі студентського самоврядування учасники семінару матимуть чудову нагоду на шість днів забути про свої турботи і поринути у світ зимової казки: помилуватися чудовими Карпатськими горами та відчути себе маленькою часточкою природи.

Організаційний внесок за семінар – 1830 грн.
В оплату за семінар  входить:
проживання; 3-х разове харчування; робочі матеріали семінару, тренінги.
Додатково оплачується:  проїзд, трансфер Воловець - « Едельвейс» - Воловець.  Екскурсії ( за бажанням)

"Едельвейс" – це високогірна туристична база розташована на горі Бескид у мальовничому місці. Є  два лижних підйомники (за окрему плату можна взяти лижі напрокат).

За довідками звертатися в Асоціацію навчальних закладів України
( м. Київ, бульвар Вернадського 16-в , Європейський університет , к. 301)
Тел. (044)452-76-55, 095-278-98-19, 095-073-15-36, E-mail: assocvnz@gmail.com

 

Детальніше та заявка на участь (завантажити)

 

 

 

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard