Вгору
  • 15 травня вболіваймо за команду Європейського університету у фіналі стартапів весняного семестру #YEP!
  •  

Вітаємо команду стартап клубу Європейського університету "Black Cat", яка посіла І місце у фінальному пітчі весняного семестру #startupclubeu, пройшла відбір @УЕР і стала учасником регіонального фіналу Міжнародної програми YEP! Starter!

Вже завтра, 15 травня, о 16:00 команда проекту "Black Cat" виступить у фіналі стартапів весняного семестру #YEP! Команду представить Анна Діденко.

Black Cat - це мобільний додаток для власників домашніх тварин. Стартап вирішує багато щоденних проблем, починаючи від надання мапи з місцями для вигулу собак та зоомагазинами, закінчуючи інформацією про ветеринарні клініки, притулки та інші корисні функції.

Тож не пропустіть цю грандіозну подію, де будуть представлені найкреативніші стартап проекти від найкращих команд цього сезону стартап-клубів різних українських університетів!

Вболіваємо разом за Анну Діденко та ідею мобільного застосунку для власників домашніх тварин «Black cat»! Щиро бажаємо команді успіху і перемоги!

Щоб відвідати Всеукраїнський фінал студентських стартапів від УЕР, зареєструйтеся за лінком: https://forms.gle/MYKwvyqn7zvietUp6

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard