Вгору
  • «Алькорн» - команда Європейського університету вступає у боротьбу
  •  

15 березня 2014 року в Києві відбувся один з 9-ти регіональних українських етапів гри «Залізний Підприємець», про яку найбільше було написано на студентських сайтах та в групах у соціальних мережах, адже саме з нашої столиці для України все і почалося чотири роки тому. Серед команд із різних українських вузів команда Європейського університету «Алькорн», членами якої стали студенти: Сутулін Віктор, Муратов Алішер, Феник Євген, Якименко Васа, Червак Анна-Марія, представляла університет в цій сучасній і актуальній бізнес-грі. Підготовкою заходу займався бізнес-акселератор «GrowthUP», а викладачі Європейського університету тренували членів команди «Алькорн» до інтелектуальних змагань.

В рамках бізнес-гри, у якості завдання студенти отримали цікавий кейс щодо застосування технології комп’ютера Edison в галузі інтернет-речей – концепції обчислювальних об’єктів («речей»), оснащених вбудованими технологіями для взаємодії один з одним або зовнішнім середовищем. На підставі отриманого завдання учасники протягом години повинні були розробити свій бізнес-проект і підготувати презентацію. Представлені проекти порадували журі нестандартністю підходу та цікавими рішеннями. Під час гри студенти дивували, веселили і примушували задуматися присутню аудиторію над серйозними проблемами.

Вітаємо учасників команди Європейського університету «Алькорн» зі стартом в підприємницькій кар’єрі, бажаємо нових творчих ідей та їх успішного втілення в життя!

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard