Вгору
  • ЧЕРГОВА НАГОРОДА СТАРТАП КЛУБУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
  •  

Минулого навчального року Європейський університет долучився до стратегічної ініціативи Міністерства освіти і науки України та  Мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP щодо розбудови  потужної екосистеми для розвитку молодіжного підприємництва в Україні. І менше ніж за рік  підприємницький клуб нашого університету визначено Міністерством освіти і науки  як найкращий і найактивніший в Україні!

Рух вперед, крок за кроком, ідея за ідеєю, творчий потенціал та кропітка праця студентів і викладачів, створений керівництвом  Європейського університету креативний простір для роботи над стартапами  – усе це  сприяло активності студентів: багато інноваційних  проектів,  участь  та призові місця у вітчизняних і міжнародних конкурсах стартапів. Насиченим та цікавим був осінній стартап сезон 2019 року, який завершився фінальним пітчінгом 11 студентських команд.

І ось вже нова перемога - 19 грудня на УЕР DemoDay #6 в інноваційному парку Unit.City стартап-клуб Європейського університету знову нагороджено сертифікатом за значний внесок у розвиток підприємницької екосистеми в університеті та успішне проведення осіннього стартап сезону.

Вітаємо наш Європейський університет з цією важливою для кожного із нас перемогою!

Ми сподіваємося, що зимовий сезон у стартап клубі буде ще більш захоплюючим та креативним.

Запрошуємо всіх студентів творити та розвивати свої ідеї до StartupclubEU у новому сезоні!

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard