Вгору
  • Черговий семінар для архівістів в Європейському університеті
  •  

22 квітня 2019 року у ПВНЗ «Європейський університет» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності  в черговий раз проведено семінар «Сучасні вимоги до вдосконалення діяльності архівного підрозділу установи». На цей раз учасниками семінару стали керівники та провідні фахівці  управлінь автоматизованого документообігу секретаріатів касаційних адміністративних, господарських  та кримінальних судів Верховного суду України, Національної академії прокуратури, Академії праці, соціальних відносин та туризму. Організатором семінару виступила кафедра документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Європейського університету.

Беручи до уваги важливість заходів щодо реалізації державних завдань підвищення рівня архівної справи, переходу на е-документообіг на всіх рівнях управління, передавання е-документів на постійне зберігання із застосуванням нових форматів, кваліфікованого е-підпису чи печатки та інших цифрових трансформацій, запрошуємо працівників  архівних підрозділів та служб діловодства взяти участь в черговому семінарі, який відбудеться 17 травня цього року.

 

Cемінари проводять досвідчені викладачі Європейського університету за участі наукових співробітників НАН України, фахівців Головарху Мінюсту України., Центрального державного електронного архіву України

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard