Вгору
  • «Дебют першокурсника - 2014»
  •  

picТрадиційно спортивно-оздоровча база «Озерне» Європейського університету пррийняла щорічний захід - «Дебют першокурсника», в якому взяли участь студенти першого курсу Бізнес-коледжу та всіх факультетів університету.

picПрацівниками Центру культури і мистецтв спільно з студентською радою університету була розроблена творча програма та низка змагань, в яких першокурсники мали продемонструвати свої творчі, інтелектуальні та спортивні здібності. Змагання відбувалися на таких станціях, як: «Рекорди Європейського» (керівник - Терещук Д.Б.), «Театральна» (керівники - Тітенко Н.М., Нагрудна Н.С.), «Вокальна» (керівники – Семенченко Т.А., Рябоконь О.М.), «DANCE», «Парламент» - Cтудентський рада Європейського університету, та «Спортивна» - (Кафедра фізичної та тактико-спеціальної підготовки).

Впевнені, що наша програма дозволили прешокурсникам не лише продемонструвати свої спортивні та творчі таланти, а й змогли відкрити власні нові можливості.

pic pic pic

На театральній станції першокурсники грали сценічні етюди, читали гуморески, проговорювали скоромовки, показали пантоміми тощо.

На станції «Dance» кожна група розучувала сучасний танець, який вони продемонстрували на підсумковому концерті.

На вокальній станції студенти виконували найпопулярніші пісні про Україну: «Як у нас на Україні», «Червона Рута», «Одна калина», «Україна».

pic pic pic

На станції «Парламент» Студентська Рада Європейського університету проводила інтелектуальні змагання.

Спортивна станція також виявляла своїх лідерів.

picpic pic

Захід завершився імпровізованим концертом, на якому першокурсники продемонстрували вивчений танець, пролунали вокальні та поетичні композиції. Також були оголошені рекордсмени Європейського університету.

pic pic pic

picОтже, підрахувавши бали з маршрутних листів, в «Дебюті першокурсника - 2014» ІІІ місце посіла 022 група Бізнес-коледжу, ІІ місце завоював Юридичний факультет та І місце зайняв Інститут шоу-бізнесу. Переможці та рекордсмени отримали солодкі заохочувальні призи, а головне гарний настрій та заоряд на навчальний рік!

pic pic pic
pic pic pic
pic pic pic
  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard