Вгору
  • Дебют першокурсників Бізнес-коледжу
  •  

pic13 вересня 2010 року на спортивно-оздоровчій базі Європейського університету «Озерне» відбулося щорічне знайомство з першокурсниками Бізнес-коледжу за програмою «Ми шукаємо таланти» та конкурсом «Дебют першокурсників».

picДень видався по-літньому сонячним, і це ще більше спонукало молоді команди до змагань, тому отримавши маршрутні листи та завдання, одразу після привітання та інструктажу першокурсники відправились на імпровізовані «станції», метою кожної з яких був вияв талантів та організаторських здібностей у наших студентів.

picВарто зауважити – прийшлось їм зовсім нелегко! Адже молоді команди мали змагатися на станціях: «Театральна» (керівники - Тітенко Н.М., Нагрудна Н.С.), «Євровокал» (керівники – Семенченко Т.А.,Рябоконь О.М.), «Танцпол» (керівник – Бєлан В.В.), «VIP» (керівники - Жуковіна С.А., Терещук Д.Б.), «Парламентська» - студентський парламент, «Спортивна» - (керівник - Чочарай Т.О.).

Студенти випробовували себе у різних видах творчості та проявляли свої лідерські навички. Потрібно відзначити, що наші першокурсники виявились не тільки розумними та кмітливими, а й проявили безліч прихованих талантів!

picОтже, за результатами змагань, найактивнішою серед команд Бізнес-коледжу стала група № 015, друге місце посіла група № 011 і третє місце зайняла група № 014.

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам, організаторам і шановному ректорові університету професору Івану Івановичу Тимошенку за комфортні умови європейського рівня, створені для навчання та відпочинку студентів.


pic pic pic pic pic pic

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard