Вгору
  • Диктант "Колір мови" до Міжнародного Дня рідної мови у ПВНЗ «Європейський університет»
  •  

Щороку 21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови – день, який оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО від 26.10-17.11.1999р. Щорічне відзначення цього дня, починаючи з 2000 року, використовується для скерування уваги на життя національних меншин, підтримки культурного різноманіття та багатомовності.

З метою відзначення Міжнародного Дня рідної мови в Приватному вищому начальному закладі «Європейський університет», в якому навчаються студенти більш 22 національностей, розроблено і затверджено  ректором університету низку заходів, присвячених цьому дню.

Так, 17 лютого 2020 року в університеті зі студентами першого курсу університету та  Бізнес-коледжу  був проведений  диктант  на тему «Колір мови». Студенти із зацікавленістю писали цей диктант, оскільки кожна людина  говорить мовою, думає мовою, чує мовою, вдихає її запах, відчуває її кінчиками пальців, бачить її перед собою щомиті життя і смакує її на своїх губах.

Після  закінчення диктанту для  студентів відбулась презентація матеріалів з історії становлення і розвитку української мови. У підготовці і проведенні  заходу взяли участь декани факультетів, директор Бізнес–коледжу  університету Петро Юрійович Кравчук, викладачі та завідувач кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності університету  Юрій Іванович  Палеха. У заході взяли участь більше 250  осіб, більшість з яких володіє рідною мовою і наполегливо продовжує вивчати, адже  цей процес триває протягом всього життя.

  • Інші події
  •  
  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard