Вгору
  • Дистанційне навчання
  •  

Наказом Міністерства освіти і науки України № 466 від 25.04.13 року затверджено Положення про дистанційне навчання, яке відкриває перед навчальними закладами нові перспективи щодо широкого використання технологій дистанційного навчання у всіх формах навчання.

Європейський університет є одним з піонерів запровадження дистанційного навчання в Україні. Ще в далекому 1993 році були проведені перші навчальні заняття за цією, на той час революційною, формою.

Сьогодні університет пропонує своїм студентам дистанційне навчання як інструмент максимально зручної адаптації навчального процесу до потреб кожного з них. Вдале сполучення таких традиційних форм навчання як денна та заочна з технологіями дистанційного навчання дозволяє підвищити ефективність навчального процесу, зробивши акцент на самостійній мотивації студента та його творчої участі у процесі набуття нових знань. Крім того, використання дистанційного навчання надає нашим студентам можливість поєднання навчання з роботою за обраною спеціальністю, без будь-яких наслідків.

Як відомо, Організація об'єднаних націй визнала право на освіту базовим правом людини одночасно з правами на життя, на працю та на охорону здоров'я. Завдяки впровадженню дистанційного навчання Європейський університет надає мешканцям України та іноземним громадянам можливість реалізувати їх право на якісну сучасну освіту без жодних обмежень за географічною ознакою.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard