Вгору
  • До уваги працівників служб документаційного забезпечення та архівістів!
  •  

Запрошуємо взяти у роботі  Науково-практичного семінару: «Організація діяльності архівного підрозділу установ, організацій, підприємств всіх форм власності» (21-22 травня  2018р.).

Протягом двох днів викладачі Європейського університету за участі провідних фахівців Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства та державних архівних установ України нададуть практичні поради щодо організації роботи архівного підрозділу установи, забезпечення його діяльності методично-нормативними документами, взаємодії з державними архівними установами.

Програма науково-практичного семінару також включає в себе вивчення законодавчої та нормативної бази з архівної справи та діловодства, принципів формування архівних фондів, організацію експертизи цінності документів, створення довідкового апарату, технологій передавання документів на архівне зберігання, умов їх зберігання, та інші питання ведення архівної справи в установах.

Учасники мають унікальну можливість заздалегідь поставити запитання, відповіді на які хотіли б отримати на семінарі. Для цього необхідно надіслати їх факсом за номером (044) 424-23-61, написати листа на електронну (doc.inf@kyiv.e-u.in.ua; Рaleha@kyiv.e-u.in.ua) чи поштову адресу: 03115, м.Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16-в.

По закінченню семінару його учасники отримують сертифікати.

Місце проведення семінару: ПВНЗ «Європейський університет», м.Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16в.

Детальнішу інформацію щодо умов участі у семінарі можна отримати за телефоном: (044) 424-23-61, або написавши листа на електронну скриньку: doc.inf@kyiv.e-u.in.ua чи paleha@kyiv.e-u.in.ua

  • Інші події
  •  
  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard