Вгору
  • ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!
  •  

Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP запрошує студентів та молодих вчених вчитися  розробляти стартапи у програмі з підприємництва YEP!Starter

Yep!Starter – тримісячна програма, яка допоможе перетворити ідею на стартап.

Випускники YEP успішно запускають свої проекти, перемагають на різноманітних конкурсах та отримують інвестиції. Наприклад, студентський проект Giftbot запустився на міжнародній платформі ProductHunt, про що написали понад 20 українських медіа. Студентки з проекту Wapa-wapa створили власний бренд і вже мають десятки клієнтів. А студенти із Харкова розробили додаток DreamSpace для психологів та психотерапевтів, який привернув увагу інвесторів на останньому демодні.

Переваги програми наступні:

  • Резидентів YEP!Starter навчають не теоретики, а реальні підприємці, юристи, маркетологи, фінансисти з провідних компаній CISCO, Deloitte, Gravitec, а також міжнародні експерти.
  • На YEP!Starter немає лекцій і води, тільки концентровані інтенсиви та індивідуальні менторські сесії. З повною програмою навчання можна ознайомитися на сайті www.yepworld.org. Після закінчення програми команди презентують свої проекти інвесторам і отримують фінансування на розвиток стартапів.
  • YEP! – це спільнота з понад 200 студентів, які вже пройшли навчання в YEP!Starter і продовжують навчатися і допомагати одне одному досягти успіху в стартап світі.

Заповнюй анкету до 27 вересня: https://forms.gle/kVc7J6fcaaS2jYiu8

Навчання в YEP!Starter безкоштовне. Буткемпи відбуваються у Києві та Харкові для студентів з усієї України.

Програма проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії, спільний проект YEP, BeetrootAcademy та Garage48.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard