Вгору
  • Допоможемо нашим воїнам!
  •  

ПриватБанк і оператор мобільного зв'язку PEOPLEnet запросили українців приєднатися до благодійної ініціативи та передати непотрібні CDMA телефони українським воїнам в зоні АТО.

До 1 вересня потрібно передати не потрібний або зайвий CDMA телефон в будь-яке з 3000 відділень ПриватБанку по всій Україні. Приймаються всі телефонні трубки, навіть з непрацюючим акумулятором і без зарядного пристрою. У разі якщо апарати будуть здані з RUIM-картою або з прошитим номером в самому телефоні, договори на телекомунікаційні послуги будуть попередньо розірвані.

PEOPLEnet встановлює на такі апарати безкоштовний зв'язок всередині своєї мережі і відправляє українським воїнам в зону АТО.

Крім переваги безкоштовного обслуговування, розмови всередині мережі стандарту CDMA менш піддані зовнішньому втручанню тому, що CDMA-зв'язок має більш високий ступінь захисту в порівнянні зі зв'язком стандарту GSM.

Європейський університет запрошую студентів та співробітників університету підтримати ініціативу щодо забезпечення зв’язком українських воїнів у зоні АТО.

По інформації: www.pcweek.ua

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard