Вгору
  • Досвід створення стартап екосистеми: виступ Європейського університету на Всеукраїнському фестивалі інновацій МОН України
  •  

Викладачі та студенти Європейського університету взяли участь у IV Всеукраїнському фестивалі інновацій МОН України, який відбувся 16 травня 2019 року у Торгово-промисловій палаті України. Метою цього заходу була  популяризація розробок і перспективних проектів вітчизняних вчених та інноваторів, а також залучення інвесторів до розвитку та впровадження інноваційних ідей..

В рамках фестивалю відбувся круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України», на якому Європейський університет представив доповідь «Як запустити стартап клуб в університеті» і поділилися своїм досвідом створення та розвитку стартап екосистеми.

Під час фестивалю студенти та викладачі відвідали низку цікавих заходів, зокрема конкурс інноваційних проектів. Серед проектів конкурсу - складні мобільні додатки для бухгалтерів, туристичні та гастрономічні гіди, пристрої для мотивації, для допомоги незрячим, діагностичні системи, військові розробки на основі акустики, інтерактивні дошки, які працюють на будь-яких поверхнях, навіть платформи розваг для хатніх улюбленців та спеціальні пекарні, що випікають хліб із комплексом вітамінів та елементів для хворих на тяжкі форми анемії.

Креативні проекти та стартапи, цікаві доповіді, тренінг, захоплюючі дискусії, море позитивних вражень!! Все це надихає на подальшу інноваційну діяльність та розвиток академічного підприємництва в Європейському університеті!

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard