Вгору
  • English-speaking Club
  •  

pic9 жовтня 2015 року пройшло перше зібрання English Speaking Club – розмовного англомовного клубу, у якому прийняли участь студенти 1 курсу юридичного факультету Європейського університету та учні 9,10, 11 класів гімназії «Євроленд». Адаптація України до європейського середовища неможливо без мов. Тому знання англійської мови – одне з найнеобхідніших вмінь сучасної молодої людини. Спілкуючись у розмовному клубі, студенти застосовують свої знання на практиці, оскільки не працюють в рамках програми, а розмовляють на звичайні життєві теми.

pic pic pic

Для першої зустрічі було обрано тематику – «похід до ресторану (кав′ярні)», для якої звичайно необхідно пригадати слова та фрази, пов′язані з їжею, з назвами улюблених блюд та з тим, як замовити їх у офіціанта.

pic pic pic

picУчні та студенти допомагали один одному пригадати необхідну тематичну лексику, брали на себе ролі офіціантів та відвідувачів ресторану. А цікаві відеофільми не тільки допомагали цьому процесу, але й розважали всіх.

У зустрічі приймали участь студенти юридичного факультету 411 групи, а також учні 9,10 та 11 класів гімназії «Євроленд», викладачі англійської мови гімназії та Європейського університету. Сподіваємося, що нові заняття в English Speaking Club будуть такими ж цікавими і корисними.

pic pic pic
  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard