Вгору
  • «English speaking club» в Європейському університеті
  •  

В Європейському університеті запрацював «Еnglish speaking club» завдяки співпраці кафедр  соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов Європейського університету з проектом Lingva.Skills.

 Метою цього проекту є вироблення мовних навичок студентів університету та університетського Бізнес-коледжу; сприяння вивченню англійської мови всіма, хто бажає; налагодження співпраці студентського активу зі студентами інших країн.

Завдяки проекту Lingva.Skills  до університету завітали студенти з Великої Британії, які і провели перше засідання клубу. Учасники зустрічі не вчили граматику й не заучували слова, це було просте спілкування однолітків на цікаві для них теми: музика, кіно, розваги тощо. Саме невимушена атмосфера, спільний пошук необхідних слів та термінів, занурення  в мовне середовище  і є основою даного методу навчання.  Впевненні, що подальші спільні проекти колективу університету та партнерів з  Lingva.Skills  допоможуть нашим студентам оволодіти англійською мовою на ще більш високому рівні.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard