Вгору
  • Європейський університет - учасник круглого столу МОН України «Розвиток інноваційного підприємництва в університетах»
  •  

26 листопада Європейський університет взяв участь у круглому столі з представниками Міністерства освіти і науки України, Університету Тарту (Естонія) та Мережі академічних бізнес-інкубаторів (YEP) на тему: «Розвиток інноваційного підприємництва в університетах».

Генеральна директорка директорату інновацій та трансферу технологій МОН Дар'я Чайка відзначила, що Міністерство освіти і науки України готове підтримувати розвиток інноваційної екосистеми в університетах. Університет повинен працювати як стартап - гнучкі зміни, відкритість до нового, позитивне сприйняття невдач і дух креативності. Новий проект закону "Про вищу освіту", над яким працює МОН України, дозволить університетам бути більш автономними, але вимагатиме від них виконання конкретних завдань, серед яких буде і розвиток інновацій.

Директор YEP Андрій Заікін зазначив, що УЕР готовий навчати топ-менеджмент університетів створенню інноваційних екосистем. А з кількома найактивнішими університетами він разом пройде шлях перетворення в підприємницький університет.

Активне обговорення освітнього проекту, запропонованого УЕР та університетом Тарту , цікаві дискусії, інноваційні пропозиції - все це дало можливість спланувати етапи, виявити можливості та перспективи впровадження програми з розвитку підприємництва в університетах.

В Європейському університеті приділяється багато уваги та зусиль створенню стартап екосистеми, він постійно  працює над розвитком  інноваційного академічного підприємництва, оскільки вже 28 років наш девіз «Вчись, працюючи!» !

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard