Вгору
  • Європейський університет долучився до святкових заходів з нагоди відзначення Дня Києва
  •  

29-30 травня 2021 року у столичному парку «Совки» пройшли заходи, присвячені Дню Києва. Європейський університет взяв активну участь в організації та проведенні свята. До уваги жителів та гостей міста було запропоновано низку розважальних площадок, квестів, тренінгів, майстер класів, інтелектуальних вікторин, спортивних змагань тощо.

Команда Європейського університету у складі викладачів, студентів та їхніх батьків консультували відвідувачів заходу щодо питань і можливостей вступної кампанії 2021 року, запрошували випускників 9-11 класів на навчання.

Також запрошуємо абітурієнтів на останні перед активною стадією Вступної кампанії Дні відкритих дверей, які відбудуться 24-25 червня 2021 року. Нам є що запропонувати нашим вступникам – нові спеціальності, нові та оновлені відповідно до запитів ринку праці освітні програми, актуальні програми тренінгів та курсів.

Наші студенти – це успішні майбутні професіонали, фахівці з високим рівнем інтелектуальної культури та сформованим емоційним інтелектом.

Окрім абітурієнтів та їхніх батьків, до промо палатки Європейського університету завітав голова Святошинського району С.А. Павловський. Сергій Анатолійович відзначив вагому роль Європейського університету в розвитку Святошинського району столиці.

Зі свого боку, колектив університету дякує Святошинській районній адміністрації в місті Києві за підтримку!

Запрошуємо на навчання до Європейського університету та чекаємо на Вас у нашій Європейській родині!

 

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard