Вгору
  • Європейський університет: навчаємось вдома!
  •  

Європейський університет застосовує найновіші технології для ефективного та безпечного навчального процесу в дистанційному режимі в умовах карантину:

 онлайн курси від викладачів нашого ЗВО та фахівців-практиків;

 програмне забезпечення для формування навчального контенту;

 нові можливості для студентів у вивченні навчального матеріалу.

Людмила Анатоліївна Кургузенкова, декан факультету інформаційних систем та технологій: "Карантин. Для викладачів та усіх, хто має відношення до освіти – це, щонайменше, виклик. Ні в чинному законодавстві, ні в рекомендаціях МОН не знайти чіткого алгоритму забезпечення навчального процесу в домашніх умовах. Тому наразі якість організації дистанційного навчання кожного навчального закладу залежить саме від цифрової компетентності, креативності, соціальної відповідальності, а порою навіть винахідливості кожного конкретного Викладача та Вчителя.

Пишаюся , що працюю в команді саме таких викладачів-професіоналів, завдяки яким кожен студент Європейського університету може бути впевнений у високій якості і результативності дистанційного навчання в умовах карантину. Адже завдання нашої команди – забезпечити Вас найкращим."

Будьте здорові, бережіть себе та своїх близьких! А ми подбаємо про те, щоб Ваш навчальний процес у дистанційному режимі був ефективним та цікавим.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard