Вгору
  • Європейський університет – партнер III Київського фестивалю стартапів «Class Idея 2019»
  •  

18 квітня в Києві відбувся Фестиваль шкільних стартапів «Сlass idея 2019», організований Департаментом освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради, Київським Палацом дітей та юнацтва  та Київською Малою академією наук учнівської молоді.

Європейський університет виступив партнером цього найтрендовішого заходу сьогодення, спрямованого на розвиток та стимулювання творчого потенціалу учнівської молоді і педагогів,  підприємницької активності та інновацій у різних галузях суспільного життя.  За участь  у Фестивалі Європейський університет було відзначено Подяками від його організаторів.

Під час Фестивалю учасники презентували свої стартапи відвідувачам та журі у чотирьох категоріях: початкова школа; основна школа; старша школа; педагогічні працівники.

У кожній категорії передбачалося три номінації:

  • Стартап у Природі (подолання екологічних та енергетичних проблем, вторинна переробка, утилізація сміття, очистка водойм, повітря тощо);
  • Стартап  у Побуті (хатнє господарство,  енергозбереження, спрощення домашньої роботи, друге життя речей, догляд за тваринами тощо);
  • Стартап для Людини (розваги, навчання, харчування, оздоровлення, відпочинок, рух транспорту, сервіси для літніх людей та людей з особливими потребами).

Серед учасників фестивалю були  і учні гімназії «Євроленд»:  Галака Олександр (Керівник: Єкимов П. Г., вчитель гімназії «Євроленд».  Назва проекту: «Фінська система освіти в Україні») та Портна Злата (Керівник: Волинець Т. Г., вчитель біології гімназії «Євроленд». Назва проекту: «Вирощуємо зелень для шкільної їдальні»).

Відвідувачі Фестивалю отримали море позитивних вражень від креативних та творчих ідей школярів, що прагнуть змінити життя на краще.

Бажаємо юним учасникам не зупинятися, бути наполегливими та творчими в розвитку своїх ідей. Студентський стартап клуб Європейського університету Startupclub EU запрошує всіх юних стартаперів на свої івенти та консультації.
 

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard