Вгору
  • Європейський університет та Вища школа менеджменту безпеки у м. Кошице (Словаччина) підписали угоду про співробітництво
  •  

pic11 червня 2014 року в Європейському університеті (Київ, Україна) відбулась зустріч проректора Вищої школи менеджменту безпеки у м. Кошице (Словаччина) професора Мирослава Келемена та ректора Європейського університету професора Івана Тимошенка. За результатами раніше проведених переговорів та за дорученням ректора Вищої школи безпеки менеджменту у м. Кошице професора Маріана Масариша відбулось підписання Генеральної угоди між двома приватними вишами України та Словаччини.

У рамках зазначеної угоди передбачено спільна наукова та освітня діяльність, обмін студентами і викладачами, здійснення спільних наукових та культурних заходів, а також інші напрями співробітництва.

Крім того, сторонами підписано договір щодо сприяння у підвищенні кваліфікації фахівців у сфері інформаційної безпеки на базі Вищої школи безпеки менеджменту у м. Кошице (Словаччина). Програма підвищення кваліфікації розпочнеться восени поточного року, а з умовами програми можна буде ознайомитись на сайті Європейського університету вже у липні 2014 року. За результатом підвищення кваліфікації фахівців отримуватимуть європейські сертифікати щодо спроможності особи надавати фахові послуги або проводити аудит систем інформаційної безпеки на відповідність стандарту інформаційної безпеки ISO 27001.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard