Вгору
  • Європейський університет та його філії долучились до святкових заходів з нагоди Дня Європи в Україні!
  •  

 Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

15 травня 2021 року Європейський університет брав активну участь у святкових заходах у парку «Совки». З нагоди відзначення Дня Європи у Святошинському районі проведено низку культурно-масових та спортивних заходів, майстер-класів, конкурсів тощо.

Окрім абітурієнтів та їхніх батьків, до промо палатки Європейського університету завітав голова Святошинського району Павловський Сергій Анатолійович. 

 Філії Європейського університету з різних куточків України також приєднались до культурно-масових заходів з нагоди відзначення Дня Європи, тим самим зробили важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Дякуємо Святошинській районній адміністрації в місті Києві, всім, хто доєднався до організації заходів з нагоди Дня Європи в Україні, нашим активним студентам та викладачам!

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас!

Запрошуємо на навчання до Європейського університету та чекаємо на вас у нашій Європейській родині!

       

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard