Вгору
  • Європейський університет – учасник конференції «Creative Spark»
  •  

Європейський університет взяв участь у конференції “CreativeSpark”, що відбулася 8-10 лютого 2019 року у Львові в  Tech StartUp School.

У рамках даної конференції була презентована освітня програма та  проект «Creative Spark» викладачами Кінгстонського університету, Національного університету «Львівська політехніка», представниками місцевого бізнесу та проектної команди Tech StartUp School. Конференція проходила англійською мовою.

Учасники мали змогу взяти участь у цікавих дискусіях про перші важливі кроки у започаткуванні бізнесу та розвитку підприємств та стартапів креативної економіки в Україні та світі між урядом, академічною та бізнес-спільнотами.

Представники Кінгстонського університету Dwain Reid та Martha Mador досить зрозуміло, емоційно та креативно пояснили всі етапи розробки та розвитку стартапу (від ідеї до бізнесу). Кожен учасник мав можливість розповісти свою ідею та підготувати її до пітчингу. Спікери використовували інноваційні методики викладання, завдяки чому конференція була цікавою та захоплюючою.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard