Вгору
  • Команда Європейського університету взяла участь у міжнародному пітчингу стартап проектів у Німеччині
  •  

Неймовірно успішне закінчення навчального року у стартап клубі Європейського університету!!

Наша команда «SEMA» (Spaсe Exchange of Medicines and Aid - онлайн платформа для продажу, покупки, оренди та дарування медичних товарів), фіналістка конкурсу «Стартап: прорив» у Львові отримала сертифікат учасника акселераційної програми. Організатори конкурсу  Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» та Німецько-український освітній центр нагородив наших переможців поїздкою до Німеччини на Міжнародний пітчинг стартап проектів. В результаті команда  «SEMA» стала учасником однієї із найбільших у Європі подій – «Дні інвестора Тюрінгії», що відбувся у Ерфурті 18 червня 2019 року.

У переддень пітчів та презентацій стартапери мали зустріч із членами Торгово-промислової палати Тюрінгії та державним секретарем Міністерства економіки, отримали цінні настанови та поради щодо просування власних ідей.

56 команд зі своїми стартапами із різних країн, близько 500 інвесторів та учасників, пітчи, виставка проектів та винаходів, тест-драйви. Море креативних ідей та позитивних вражень! Все це надихає на подальшу роботу над реалізацією власних інноваційних ідей. 

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard