Вгору
  • Крок в Європейську спільноту
  •  

В Європейському університеті відбулася зустріч з представниками компанії BOGENA: прес-аташе ФК «Олександрія»  Юрієм Біланюком та директором Європейського інституту по культурному туризму – ЕВРІКА (Болгарія) докт. Красеном Русевом. Під час зустрічі обговорювали питання,  щодо участі студентів у програмі «КРОК В ЄВРОПЕЙСЬКУ СПІЛЬНОТУ».

У межах цієї програми студентам надається можливість на практиці застосувати набуті знання, отримати досвід у туристичній сфері в рамках програми культурного обміну з наданням оплачуваної роботи в 4* і 5* готелях на популярних туристичних курортах Чорноморського побережжя. Це чудова можливість провести літо біля моря, вивчити культуру Болгарії, подорожувати з мінімальними витратами; удосконалити знання іноземної мови (болгарська, англійська, німецька і тд.);  поєднати приємне з корисним: цікаву роботу з відпочинком, і мати при цьому хороший заробіток.

Такі програми дуже популярні серед сучасної молоді – робота студентам дозволяє жити самостійно і незалежно; набувати досвіду, який може стати в нагоді в подальшому. Не варто забувати і про те, що кар'єра починається саме зі стартових позицій.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard