Вгору
  • Круглий стіл "Два роки діяльності київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги"
  •  

Представники Європейського університету взяли участь у засіданні Круглого столу "Два роки діяльності київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги".

У ході засідання Круглого столу виступили представники організацій та вищих навчальних закладів, що є партнерами регіональних центрів безоплатної правової допомоги. Були висловлені цікаві ідеї, пропозиції та озвучені основні напрями розвитку. Можна сміливо констатувати, що новостворена система безоплатної правової допомоги довела свою життєздатність та вкрай гостру необхідність.

У свою чергу представник Європейського університету, проректор Андрій Бутенко, наголосив про готовність юридичної клініки університету та  інших підрозділів сприяти подальшій роботі центрів та підтримувати їхні соціальні ініціативи.

Приємно зазначити також, що за активну діяльність у підвищенні правової свідомості, культури та освіченості населення ПВНЗ “Європейський університет” було відзначено Подякою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard