Вгору
  • Лекція Віктора Галасюка «Україна: від занепаду до процвітання»
  •  

23 жовтня для студентів нашого університету народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, президент Української асоціації Римського клубу, почесний президент Асоціації «Інноваційний розвиток України», член Національної ради реформ, кандидат економічних наук, Віктор Валерійович Галасюк прочитав відкриту лекцію: «Україна: від занепаду до процвітання».

В лекції були викладені результати вітчизняної економічної політики, починаючи з часів незалежності і по теперішній час. Доведено, що негативні економічні показники розвитку країни пов’язані з впливом зовнішніх і внутрішніх факторів, які створюють умови для перетворення України в сировинний придаток економічно розвинутих країн.

Віктор Галасюк обґрунтував, що знівелювання проблем сьогодення можливе через реіндустріалізацію, розвиток інновацій, залучення інвестицій і створення нових робочих місць (активізація розвитку промислових підприємств,  створення умов для випуску продукції конкурентоспроможної на світовому ринку).

 

 


  1. Презентація лекції "УКРАЇНА: ВІД ЗАНЕПАДУ ДО ПРОЦВІТАННЯ"
  2. Лекція «УКРАЇНА: ВІД ЗАНЕПАДУ ДО ПРОЦВІТАННЯ»(відео)
  3. Антикризовий план економічного розвитку
  4. Проект Постанови про зміну економічної політики держави для захисту національних інтересів, розвитку економіки, подолання масової бідності та підвищення рівня життя громадян України
  5. Промисловий Пакет Реформ: початок економічного ренесансу України
  6. Чому Україні не можна занадто покладатися на МВФ
  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard