Вгору
  • Міжнародний конкурс ім. Корецького-2018 в Європейському університеті
  •  

Міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького став невід’ємною частиною юридичного світу України. Конкурс був започаткований в 2008 році Координаційною радою Молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та проводиться спільно з Міністерством юстиції України та Інститутом держави та права імені В.М. Корецького НАН України.

Завданнями Конкурсу є підвищення рівня підготовки правників, утвердження зв’язку поколінь у юридичній професії, сприяння позитивному образу юридичної професії через вшанування доробку визначних українських правників, таких як Володимир Михайлович Корецький, сприяти розвитку української та англійської правничих мов.

Нам дуже приємно, що Європейський університет є постійним партнером в проведенні цього надзвичайно важливого конкурсу та стороною, яка приймає конкурс, починаючи з 2010 року. Завдяки спільним зусиллям організаторів та багаторічній підтримці програми USAID «Нове правосуддя» цьогорічний конкурс пройшов на високому рівні. Команди, що вийшли до фіналу, перевірили свої сили в напружених «судових» дебатах. Переможцем цього престижного правничого конкурсу в 2018 році стала команда студентів Національного авіаційного університету.

Команду Національного технічного університету України «Київський  політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» нагородили дипломом ІІ ступеня. Диплом III ступеню отримала команда-учасниця з Академії адвокатури України.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard