Вгору
  • Міжнародний круглий стіл з актуальних питань безпеки
  •  

Національний університет фізичного виховання і спорту України прийняв Міжнародний круглий стіл «Безпека спорту. Нові тенденції в безпеці». В роботі круглого столу взяли участь провідні фахівці в галузі безпеки з України та країн Європейського союзу: Віктор Порада  (Чеська Республіка), Стефан Гала (Словацька республіка), Катаріна Греньова (Словацька республіка), Степан Каван (Чеська республіка), Василь Заплатинськи (Україна), Олексій Цибульник (Україна), Микола Домнічев та інші  фахівці.

Від Європейського університету в роботі круглого стола взяли участь директор навчально-наукового інститут права та безпеки підприємництва Олена Тимошенко та декан юридичного факультету Андрій Бутенко які у своїх виступах доповіли про  успіхи Європейського університету  в підготовці фахівців  в галузі безпеки. (Європейський університет має великий досвід в підготовці фахів з Кібербезпеки та Менеджменту безпеки)

Питання, що були підняті в ході роботи круглого стола були надзвичайно цікаві та пізнавальні, особливо  в розрізі порівняння підходів у вирішенні завдань з боку українських та європейських фахівців.   Гострі дискусії охоплювали значно більший спектр питань чим зазначалось в його тематиці. Але уміле модерування науковою дискусією з боку Василя Заплатинського дозволило організувати продуктивну наукову дискусію. Одним з головних висновків до якого прийшли учасики заходу необхідність професійної підготовки фахівців в галузі безпеки, як запоруки якісного функціонування організацій та реалізації публічних спортивних проектів.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard