Вгору
  • Міжнародний правничий конкурс ім. Корецького в Європейському університеті
  •  

Європейський університет черговий раз приймав Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького.

Метою Конкурсу є підвищення рівня правових знань студентської молоді, зокрема у сфері європейського права з прав людини.

Конкурс проходить у вигляді моделювання судового засідання Європейського суду з прав людини. До Києва приїхало 8 команд, що були кращими в першому, заочному, турі. Цього року у вісімку кращих увійшли команди наступних університетів: Національного університету «Львівська політехніка», Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського державного коледжу туризму і готельного господарства, Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, Хмельницького університету управління та права, Львівського Національного університету ім.І.Франка, Університету державної фіскальної служби України.

Завдяки фаховому журі  та модераторам конкурсу протягом двох днів в навчальному залі судових засідань Європейського університету команди змагалися в майстерності аргументацій та промов, ділилися досвідом.

Найкращою  командою цього року журі визначило команду Університету державної фіскальної служби України.

Хочемо подякувати  координатору конкурсу Дяченко Наталії та членам журі:  Оніщенко Наталії Миколаївні, Сокоренко Маргариті Степанівні, Кушнір Богдан Сергійович, Гудимі Дмитрі Анатолійовичу за активну та натхнену роботу з командами.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard