Вгору
  • Науковці Європейського університету на Дні відкритих дверей у Центральному державному архіві зарубіжної україніки
  •  

1 лютого 2019 р. у Центральному державному архіві зарубіжної україніки (ЦДАЗУ) відбувся День відкритих дверей під назвою «Архіви – вищій школі», у якому взяли участь завідувач кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності столичного ПВНЗ «Європейський університет» професор Юрій Палеха та доцент цієї ж кафедри, кандидат історичних наук Наталія Московченко.

Під час заходу обговорювалися форми співпраці науковців із архівом у галузі документознавства, архіво- і фондознавства, було підписано договір про співробітництво між Центральним державним архівом зарубіжної україніки та ПВНЗ «Європейський університет», презентовані авторські посібники: «Документальне фондознавсто: архівні фонди» та «Бібліотечне фондознавство».

В зустрічі взяли участь також представники Центрального державного електронного архіву України, Центрального державного кінофотофоноархіву ім. Г. С. Пшеничного, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (УНДІАСД), викладачі та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Усі бажаючі мали змогу прослухати тематичну екскурсію «Ми не розлучались з тобою, Україно!» та переглянути відеофільм, створений на основі документальних презентацій Центрального державного архіву зарубіжної україніки.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard