Вгору
  • Науково-практичні семінари в Європейському університеті!
  •  

22 лютого 2019 року в Європейському університеті за підтримки Міністерства освіти і науки України та Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності в черговий раз було проведено семінар «Сучасні вимоги до вдосконалення діяльності архівного підрозділу установ, організацій та підприємств всіх форм власності».

Цього разу учасниками семінару стали керівники організаційно-розпорядчих служб та  архівних підрозділів закладів  вищої освіти та провідних медичних закладів. Особливо активними були представники Національного Університету державної фіскальної служби та клініки ІSIDA.

Організатором семінару виступила кафедра документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Європейського університету.

Наступний семінар відбудеться  вже  15 березня 2019 року. Проводять семінар досвідчені викладачі Європейського університету  доц. Московченко Наталія Павлівна та проф. Палеха Юрій Іванович за участі наукових співробітників НАН України, фахівців Міністерства освіти і науки та  Міністерства юстиції  України.

Чекаємо  бажаючих долучитись до професіоналів архівної справи !

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard