Вгору
  • Науково-практичний форум у Донецькій філії Європейського університету
  •  

Управління освіти і науки Донецької державної адміністрації у співпраці з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі Європейського університету (м. Донецьк) 24 квітня 2010 р. проводили науково-практичний форум “Молодь Донеччини: погляд у майбутнє”.

2010 рік – рік інновацій. Форум проводиться у рамках і на виконання державної регіональної програми про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в освіті (лист Донецької обласної державної адміністрації від 26.10.2009 р № 03/151-2825).

Головна мета Форуму - об?єднання інтелектуального потенціалу учнів 9-11 класів для вирішення проблем розвитку сучасної соціально-економічної системи України.

Вперше у Донецьку впроваджується нова модель ділової гри-форуму “Молодіжний парламент – пошук інновацій ”. Беруть участь у форумі 450 школярів з понад 20 районів Донецького регіону.

Учасники мають унікальну можливість відтворити та реалізувати модель парламенту у стінах Європейського університету, де вони поспілкуються між собою у депутатському корпусі, відчують себе у ролі лідерів, спікерів, депутатів і будуть мати можливість створити єдиний проект рішення проблемних питань.

Фахівці Управління освіти і науки, провідні науковці, керівники підприємств, представники бізнесу виступають у ролі експертів.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard