Вгору
  • Навчально-науковий інститут права та безпеки підприємництва Європейського університету - традиційний учасник Міжнародної виставки індустрії безпеки
  •  

Головною подією індустрії безпеки в поточному році стала XVII Міжнародна виставка сучасних досягнень вітчизняних та зарубіжних компаній, організацій та установ у сфері безпеки, яка 23-26 жовтня 2012 року відбулась у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Виставка «БЕЗПЕКА-2012» не обійшлась без участі Європейського університету, який традиційно представляє факультет безпеки підприємств Навчально-наукового інституту права та безпеки підприємництва. За сприяння ректорату Європейського університету участь у таких виставках відбувається щороку. Слід відзначити, що біля інформаційних стендів, рекламної продукції, буклетів та літератури фахівців університету з питань безпеки збиралося чимало молодих людей. Сотні відвідувачів були приємно здивовані тим, що в Європейському університеті є факультет безпеки підприємств, де готують фахівців з комплексним підходом до безпеки.

«Безпека в усіх галузях життя й діяльності людини та держави в усі часи була однією із найбільш актуальних і складних для вирішення проблем, госторота яких сьогодні, на жаль, зростає», - підкреслив Президент Національної академії наук України, академік НАН України Б.Є.Патон під час привітання учасників виставки. Це – захист життя й здоров'я людей, їхнього житла, майна, будівель; захист від зловмисних посягань, пожежі, стихійних лих і т.ін. Саме тому ця багатогранна складна тема завжди була й лишатиметься цікавою усім категоріям фахівців, є невичерпною темою для досліджень, винаходів і впровадження розробок у виробництво як в Україні, так і в усьому світі.

На виставці широко представлено прилади, обладнання, спорядження, які демонстриують досягнення вітчизняних та іноземних науковців, винахідників у цій важливій галузі.

25 жовтня 2012 року виставку відвідали студенти та викладачі факультету безпеки підприємств Європейського університету. З метою посилення профорієнтаційної роботи на виставку були запрошені також директор та старшокласники середньої загальноосвітньої школи № 281 у м. Києві, з якою керівництво факультету безпеки підприємств запланувало спільну навчально-виховну роботу, спрямовану на поширення знань про безпеку та підготовку до навчання на факультеті. Директор школи Людмила Цимбал переконана, що безпекознавство для школярів та особливо для старшокласників – запорука їх гідного життя та благополуччя.

І студенти, і старшокласники уявили, що на сьогодні зростаючий в усьому світі інтерес як до приватних, так і глобальних проблем забезпечення безпеки, а також прискорений науково-технічний прогрес у сфері своєчасного попередження і ефективного реагування на надзвичайні події підвищують потребу суспільства в якісній інформації щодо тенденцій та перспектив, новітніх рішень і технологій у цій галузі, а також у підготовці відповідних фахівців.

Варто зазначити, що вперше виставка відбулась в партнерстві з всесвітньо відомою виставкою виробників та постачальників систем безпеки IFSEC. Також особливістю цьогорічної виставки були експозиції «Банківська безпека» та «Пожежна безпека». Близько 200 відомих компаній, організацій та установ продемонстрували власні досягнення щодо забезпечення безпеки юридичних та фізичних осіб, охоронного бізнесу, захисту інформації тощо. Серед них – багато членів ВГО «Українська Федерація Індустрії Безпеки», з якою Європейський університет підписав у серпні 2012 року Договір про співробітництво.

Нові контакти, маса приємних вражень та знайомств з провідними фахівцями, посилення практичних знань – це залишилось у наших студентів та викладачів після виставки та відвідування науково-практичного семінару з проблемних питань банківської безпеки.

Не залишилась поза уваги і ще одна подія - 26 жовтня 2012 року під головуванням Президента Української Федерації Професіоналів Безпеки (УФПБ) С.Б.Шабовти відбувся семінар-тренінг з актуальних питань охоронної діяльності, в якому брали участь проректор університету, директор інституту права та безпеки підприємництва Європейського університету, професор О.І.Тимошенко, начальник служби безпеки та охорони Європейського університету В.В.Ляшко, викладачі факультету безпеки підприємств.

Обговорення нових досягнень індустрії безпеки, обмін власними думками студентів та викладачів факультету відбудеться найближчим часом за круглим столом у Навчально-науковому інституті права та безпеки підприємництва Європейського університету.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard