Вгору
  • Навчання студентів Європейського університету по програмі подвійного диплому в Польщі
  •  

20-27 червня студенти Європейського університету, які навчаються по програмі подвійного диплому перебували разом з деканом факультету безпеки підприємств Нагорною Інною Іванівною в Польщі.

   

Європейський університет в 2015 році уклав угоду про подвійний диплом з польським університетом в Домбро-Гурнича. Згідно цієї угоди студенти Європейського університету мають можливість паралельно навчатись в двох вузах. Це ПВНЗ «Європейський університет»  та Вища школа бізнесу в  Домброва-Гурнича (Польща). По закінченню студенти-випускники отримують два диплома.

Абітурієнти мають можливість вступати на програму подвійного диплому до Європейського університету без ЗНО.

 

Під час перебування в Польщі, студенти навчалися та здавали академічну різницю між інтегрованими планами обох університетів, а також були запрошені разом з деканом Нагорною І.І. на свято Вищої школи бізнесу.

 

Результатом ефективної співпраці Європейського університету та Вищої школи бізнесу був укладений меморандум до договору про співпрацю в рамках якого створюється українська науково-освітня платформа в сфері безпеки. Він дає можливість учасникам програми подвійного диплому отримувати інформативну допомогу та сприяти в знаходженні місця практики, стажу чи працевлаштуванні.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard