Вгору
  • Обговорення проблем рейдерства науковцями
  •  

picПредставники Навчально – наукового інституту права та безпеки підприємства Європейського університету доктор філософських наук Тимошенко Олена Іванівна та доктор юридичних наук Крутов Василь Васильович взяли участь в конференції «Рейдерство в Україні: проблеми протидії», організованої Українським союзом промисловців і підприємців, Українським інститутом дослідження екстремізму та Торгово – промисловою палати України.

Інститут права та безпеки багато років готує спеціалістів з менеджменту безпеки та з інформаційної безпеки. Актуальність цих професій значно зросла зараз, про що говорилось і в рамках конференції, оскільки боротьбу з рейдерством повинні вести професіонали.

Докладні матеріали моніторингу рейдерських атак в Україні за січень – лютий 2015 року надав учасник конференції Український інститут досліджень екстремізму. Директор Інституту права та безпеки підприємства д.ф.н.pic Тимошенко О.І. презентувала Голові цього інституту Герезі Г.Ф. колективну монографію з питань протидії рейдерству, випущену в Європейському університеті, в якій розкриваються причини виникнення та тенденції розповсюдження цього явища, а також міжнародний досвід протидії корпоративним поглинанням. (Журавель В.П., Тимошенко Е.И., Дичек А.И. Противодействие рейдерству. – К.: Изд-во Европейского ун-та, 2009. – 416 с., витяг з монографії глави п’ятої наводиться).

picЗ філософських, світоглядних позицій проаналізував проблеми виникнення рейдерства доктор юридичних наук Крутов В.В. («Духовне рейдерство» та «духовний екстремізм», текст його доповіді наводиться).


  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard