Вгору
  • «Перспективи розвитку регіону в контексті інтеграційних процесів»
  •  

В Полтавській філії Європейського університету відбулася XV Міжвузівська науково-практична конференція на тему: «Перспективи розвитку регіону в контексті інтеграційних процесів»

З вступним словом до учасників конференції виступив директор Полтавської філії Європейського університету О.О. Томілін, доцент з економіки, к.с.-г.н.. О.О.Томілін розповів про стан та рівень сільського господарства в Полтавській області в контексті інтеграційних процесів, який визначає продовольчу безпеку, суттєво впливає на сталість економіки та вагомість ролі регіону в Україні.

Метою конференції став аналіз змісту сутності та розвитку сучасних економічних систем регіонів України, дослідження економічної інтеграції України до ЄС, формування навичок науково-дослідницької роботи, залучення молодих науковців до розробки актуальних напрямків наукових досліджень в економічній галузі.

В роботі конференції також прийняв участь Бардаков Андрій Григорович – головний економіст відділу доходів та економічного аналізу головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації.

Студенти та викладачі Полтавської філії Європейського університету взяли активну участь в роботі наступних секцій: стан та перспективи євроінтеграції України, перспективи розвитку Полтавського регіону та інших.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard