Вгору
  • Пішла з життя перший проректор Європейського університету Зоя Іванівна Тимошенко
  •  

З глибоким сумом сповіщаємо, що 15 квітня 2021 року на 85-му році пішла з життя співзасновниця і перший проректор Європeйського унівeрситeту, професор Зоя Іванівна Тимошенко.

 

Прощання відбудеться 16 квітня, об 11.00 у Свято-Володимирському кафeдральному патріаршому соборі м.Києва.

 

Зоя Іванівна народилася 12 березня 1937 року на Нікопольщині. Закінчила Львівський державний університет ім. І.Франка.

 

У системі освіти працювала більше 55 років. Співзасновниця і від моменту заснування - перший проректор Європейського університету.

 

Зоя Іванівна Тимошенко безпосередньо займалася організацією навчального процесу, керувала роботою кафедр та аспірантами не тільки у головному  ВНЗ у м. Києві, а й у філіях Європейського університету, розміщених в багатьох регіонах України.

 

Зоя Іванівна є автором понад 90 друкованих праць з питань філософії, політології, освіти та соціально-політичних аспектів розвитку суспільства. Підготувала п’ять кандидатів наук з політичних наук.

 

Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Нагрудним знаком "Відмінник освіти України", медаллю "Ветеран праці", орденом "За розбудову" Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, орденом святих Кирила і Мефодія за заслуги з відродження духовності в Україні та за багаторічну  наукову та освітню діяльність, багатьма подяками та почесними грамотами державних та приватних закладів України та зарубіжжя.

  • Інші події
  •  
  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard