Вгору
  • Посвята у студенти Європейського університету – 2018
  •  

31 серпня 2018 року в Європейському університеті відбулося традиційне свято «Посвята у студенти Європейського університету».

Від ректорату до студентів та професорсько-викладацького колективу з щирими вітальними словами звернулися ректор Іван Іванович Тимошенко та перший проректор Зоя Іванівна Тимошенко. Привітати випускників прибули і високоповажні гості: Архієпископ Чернігівський і Ніжинський, секретар Священного Синоду, голова Інформаційного управління Української православної церкви Київського патріархату Євстратій, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Анатолій Володимирович Толстоухов.

Свої творчі виступи подарували: лауреат багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів Павло Зоря та вокальна студія «Овації», вихованці інституту Шоу-бізнесу, чемпіони Всеукраїнських конкурсів з бальних танців.

За традицією нашого університету першокурсники проголосили урочисту клятву студентів та отримали з рук Івана Івановича та Зої Іванівни символічний студентський квиток, а наш студент Азар Назаров та Ковтун Максим пройшлися між студентами з шаром «Студентська шара» - кожен студент зміг доторкнутися до «шари», щоб здати сесію без проблем, якщо прочитають хоча б тири рази конспект.

Ще одна цікава традиція є у нашому університеті - кожного року студенти та гості куштують коровай.

Тож, вітаємо всіх наших студентів та бажаємо подальших успіхів у навчанні! Бажаємо усім підкорити нові вершини знань!

  • Інші події
  •  
  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard