Вгору
  • Представники Європейського університету взяли участь у II Національному Форумі «Бізнес та університети: трансформація освіти»
  •  

pic24 жовтня 2014 року в Києві відбувся II Національний Форум «Бізнес та університети: трансформація освіти». Захід було присвячено таким ключовим для України проблемам як: налагодження ефективного партнерства між бізнесом та університетами, пошук шляхів збалансування очікувань роботодавців та ВНЗ щодо підготовки фахівців, розвиток STEM-освіти для інноваційного розвитку України. В рамках події було проведено 5 панельних дискусій і 3 сесії, на яких виступили 34 спікера, пройшла виставка партнерських проектів компаній та вищих навчальних закладів «CSR Education Marketplace». На панельних дискусіях були розглянуті такі актуальні теми, як зарубіжні практики партнерства навчальних закладів і компаній, студентські бізнес інкубатори, особливості співпраці між представниками бізнесу та ВНЗ в освіті журналістів, фармацевтів, а також технічній освіті.

picОрганізатором форуму виступила Лабораторія «Бізнес і університети» Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в Україні. Партнерами форуму виступили Міністерство освіти і науки України, Посольство Нідерландів в Україні, компанії Майкрософт Україна та STADA.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard