Вгору
  • Семінар «Сучасні вимоги до вдосконалення діяльності архівного підрозділу установи»
  •  

25 жовтня 2019 року  в ПВНЗ «Європейський університет» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності  в черговий раз було проведено семінар «Сучасні вимоги до вдосконалення діяльності архівного підрозділу установи». На цей раз учасниками семінару стали провідні фахівці  та керівники архівних підрозділів закладів  вищої освіти. Особливо активними були представники Національної академії внутрішніх справ, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського медичного університету  та ін.

Організатором семінару виступила кафедра документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Європейського університету.

Беручи до уваги важливість зазначених заходів щодо реалізації державних завдань підвищення рівня архівної справи, переходу на електронний документообіг на всіх рівнях управління, запрошуємо працівників  архівних підрозділів та служб діловодства взяти участь в черговому семінарі, який відбудеться 29  листопада цього року.

Проводять семінар досвідчені викладачі Європейського університету за участі наукових співробітників НАН України, фахівців Міністерства освіти і науки та  Міністерства юстиції  України.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard